Miha Zajc Trabzonspor’da

Transfer çalışmalarına devam eden Trabzonspor, Fenerbahçe ile sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan deneyimli oyuncuyu gündemine aldı. Trabzonspor’da deneyimli teknik adam Abdullah Avcı da transfere yeşil ışık yaktı.

Fenerbahçe’nin sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan yıldızıyla Trabzonspor yakından ilgileniyor. Fenerbahçe’de forma şansı bulmakta zorlandığı için sözleşme yenilemeyi düşünmeyen oyuncuya teknik direktör Abdullah Avcı da onay verdi.

FIRTINA’DAN MIHA ZAJC BOMBASI

Trabzonspor’da Marek Hamsik’in sözleşmesi bitiyor… Bordo-Mavililer, Slovak yıldızın boşluğunu tanıdık bir isimle doldurmayı planlıyor: Miha Zajc. Fenerbahçe’de orta alandaki oyuncu kalabalıklığı nedeniyle beklediği düzeyde forma şansı bulamayan Zajc, sezon bitiminde takımdan ayrılacak. Yeni kontrat imzalamayı düşünmeyen Zajc için Fırtına devrede. Bordo-Mavililer, oyuncu cephesindeki gelişmeleri yakından takip ederken, menajeriyle de dirsek teması şimdiden kuruldu. Teknik direktör Abdullah Avcı’nın çok beğendiği 28 yaşındaki yıldız için Beşiktaş’ın da ilgisi bulunuyor. Dolayısıyla Trabzonspor elini çabuk tutmak istiyor.

MAREK HAMSIK’İN YERİNE

Bonservis maliyeti bulunmayan başarılı orta saha oyuncusu konusunda lig biter bitmez resmi teklif yapılacak. Türkiye’de mutlu olan Zajc’ın önceliği, düzenli forma giyebileceği bir takıma gitmek. Bordo-Mavili ekipte mevcut kadroda 8 numara eksikliği yaşanırken, bu bölgede Abdülkadir Ömür kullanılıyor. Zajc hamlesiyle, Hamsik’in boşluğunun doldurulması hedefleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir