Marek Hamsik Takımdan Ayrılıyor

Trabzonspor’un deneyimli futbolcusu Marek Hamsik’in geleceği şekillenmeye başladı.

Bordo mavili takımın önemli isimlerinden, bu sezon bir süredir kaybolan, geçtiğimiz sezonun ikinci yarısından itibaren sakatlık problemleriyle uğraşan Marek Hamsik’e, eski takımı talip oldu.

Kariyer hakkında son kararını vermeyen ve gelecek karara göre hareket edecek olan Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı, bordo mavili takımdaki sözleşmesini tamamlayacak olan tecrübeli oyuncu için, kararını vermesini bekliyor.

Sağlığının, vücudunun ve fizik- kondisyonun el vermesi halinde en az bir sezon daha futbol oynamayı hedefleyen Hamsik’in ilk talibi ise ülkesinden geldi. Slovan Bratislava, altyapısından yetişen Marek Hamsik’i gelecek yıl kadrosunda görmek isteyen Bratislava’da, oyuncunun kendi hakkındaki kararını bekliyor.

Tecrübeli oyuncu, sakatlık problemlerini çözememesi halinde ise futbolculuk hayatını noktalayacak ve antrenörlüğe başlayacak.

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı da, bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, Hamsik’in kendi teknik ekibinde yer almasını çok istediğini belirtmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir