Luis Campos, Galatasaray’ın yıldızı için harekete geçti!

Türkiye’de ara transfer ve tescil döneminin sona ermesinin ardından Galatasaray’da kurmaylar hız kesmedi. Dursun Özbek ve Erden Timur önderliğinde gelecek sezon adına çalışmalarına devam eden sarı-kırmızılılarda genç yeteneğe talip çıktı.

JANKAT YILMAZ’A CELTA VIGO KANCASI

Sporx’in İspanyol basınına dayandırdığı habere göre; İspanya La Liga ekiplerinden Celta VigoGalatasaray’da forma giyen genç eldiven Jankat Yılmaz’ı transfer etmek için çalışmalarını hızlandırdı.

La Liga temsilcisinde Agustin Marchesin’in sakatlığı sonrası transfer planlarının tamamen değiştirildiği belirtildi. Agustin Marchesin’in transferinin ardından Diego Alves’in transfer edildiği kaydedildi. La Liga ekibinde yeni transfer Diego Alves’in diğer kaleci Ivan Villar ile birlikte takımda bir geleceğinin olmadığı vurgulandı.

EN ÜST SEVİYEYE YENİ ÇIKTI

Luis Campos’un danışmanlık yaptığı Celta Vigo’da birçok kalecinin öne çıktığı ifade edilirken, Luis Campos’un aklındaki ismin Galatasaray’dan Jankat Yılmaz olduğu belirtildi. Jankat Yılmaz’ın henüz büyük bir ligde oynamadığı ve en üst seviyeye yeni çıktığı aktarıldı.

Luis Campos’un 18 yaşındaki kaleciye ilgisinin yeni olmadığı ve ara trasnfer ve tescil döneminde 500 bin euroluk teklifle Jankat Yılmaz’ı Celta Vigo’ya kazandırmak istediği öne sürüldü. Galatasaray kurmaylarının bu transfer teklifini kabul etmediği belirtildi.

YENİ TEKLİF HAZIRLIĞI

Celta Vigo’nun teklifinin kabul edilmemesinin ardından yeniden harekete geçtiği kaydedildi. İspanyol ekibinin yaz aylarında Jankat Yılmaz için yeni teklif yapmaya hazırlandığı vurgulandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir