Galatasaray’dan Kerem Aktürkoğlu Kararı!

Performansıyla adından söz ettiren Kerem Aktürkoğlu’nun talipleri her geçen gün artmaya devam ediyor.

Galatasaray’da geçen sezon sonunda kulüpten ayrılmayı planlayan Kerem Aktürkoğlu, Avrupa’dan gelen tekliflerin yetersiz olması sebebi ile hayallerini ertelemiş ve Türkiye’de kalmıştı. Hatta geçen sezonun sonunda veda paylaşımına yakın bir gönderi yayınlayan Kerem, mali altyapının oluşamaması sebebi ile Galatasaray’da kalmaya devam etti.

GALATASARAY’DAN KEREM AKTÜRKOĞLU’NA İKİNCİ KEZ VETO

Son olarak şu an içinde bulunduğumuz kış transfer döneminde de Kerem Aktürkoğlu için transfer teklifi geldi. Başarılı oyuncusu için 8 milyon euro civarında bir teklif alan Galatasaray, rakamı az buldu ve görüşmeleri sonlandırdı. Bu kararla ile birlikte ikinci kez Kerem’in Avrupa yolunu baltalayan Galatasaray, oyuncu için 15 milyon euro civarında bir bonservis bedeli bekliyor!

Ayrıca Fransız Olympique Lyonnais da Kerem için gözlemci göndermiş ama daha sonra transferden vazgeçmişti.

1 YIL ERTELENEN HAYAL HALA ÇOK UZAK

Geçen sezon sonunda beklenen teklifin gelmemesi ile kulüpte kalan ve hayallerini erteleyen Kerem Aktürkoğlu, devre arasındaki süreçte de aradığını bulamadı. Galatasaray’ın yeterli teklifi almadan satmayacağı Kerem için Avrupa sürecinin nasıl ilerleyeceği çok merak ediliyor. Zira oyuncu hayalinin Avrupa’da oynamak olduğunu dile getirmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir