Ertuğrul Doğan’dan yılın transfer bombası!

Trabzonspor’un başkan adayı Ertuğrul Doğan, kulübün hedefinde Sevilla’nın yıldızı Ivan Rakitic’i transfer etmek için kolları sıvamış durumda. Takım içinde yaşanan istifaların ardından Ertuğrul Doğan, transfer bombasını patlatarak taraftarların yüzünü güldürmeyi hedefliyor.

Ertuğrul Doğan, İstanbul’daki ofisinde İspanyol menajer Canales’i ağırladı. Canales, Aston Villa hocası Unai Emery ve Barcelona teknik direktörü Xavi’nin de menajerliğini üstlenmiş bir isim. İlk görüşme gerçekleşirken, basında yer alan iddialara göre, Ertuğrul Doğan ve Canales arasındaki görüşmenin asıl nedeni, Marc Bartra’nın tavsiyesiyle İspanyol teknik adam Joseba Etxebaria’yı Trabzonspor’un teknik direktörlük koltuğuna getirmek olabilir.

Ertuğrul Doğan’ın başkanlığa gelmesi durumunda ilk hedefinin, Canales’in yardımıyla Ivan Rakitic’i Trabzonspor’a kazandırmak olduğu konuşuluyor. Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı’nın da belirttiği gibi, Ivan Rakitic, takımın aradığı orta saha oyuncusu profilini taşıyor.

Ertuğrul Doğan, Marek Hamsik’in olası vedasının ardından boşluğunu doldurmak için Ivan Rakitic çalışmalarına hız verdi. İddialara göre, Ertuğrul Doğan’ın başkanlığı halinde, Trabzonspor Ivan Rakitic’i transfer edecek.

Takım içindeki sıkıntıların aşılması ve taraftarların yüzünü güldürmek için transfer çalışmalarını hızlandıran Ertuğrul Doğan’ın, Ivan Rakitic transferiyle Trabzonspor’u daha da güçlendireceği düşünülüyor. Kulüp için umut verici bir hamle olarak görülen bu girişim, Trabzonspor taraftarları tarafından da büyük bir heyecanla karşılanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir