Efecan Karaca Trabzonspor’da

Süper Lig’de geçen sezonun şampiyonu Trabzonspor, bu yıl da aynı başarıyı yakalamak istiyor. Bordo mavililer, özellikle ara transfer döneminde takım kadrosunu güçlendirme hedefinde. Fırtına’da Edin Visca’nın sakatlığı sonrası o bölgeye transfer ihtiyacı doğdu. Yönetim de flaş bir yıldız için harekete geçti.

Teknik Direktör Abdullah Avcı da eksik bölgeler için raporunu sunduSüper Lig’de geçen sezonun şampiyonu Trabzonspor, bu yıl da aynı başarıyı yakalamak istiyor. Bordo mavililer, özellikle ara transfer döneminde takım kadrosunu güçlendirme hedefinde. Fırtına’da Edin Visca’nın sakatlığı sonrası o bölgeye transfer ihtiyacı doğdu. Yönetim de flaş bir yıldız için harekete geçti..

Geçen sezonun şampiyonu Trabzonspor’da devre arası için transfer çalışmaları devam ediyor. Bordo mavililer, bu sezon da şampiyonuluk ipini ğöğüslemek istiyor. Fırtına bu doğrultuda transfer çalışmalarına hız verdi. Yönetim, ocak ayında önemli hamleler yapmayı hedefliyor. Yapılacak takviyeler sonrası takım kadrosunun daha da güçlendirilmesi planlanıyor.

Teknik Direktör Abdullah Avcı da eksik bölgeler için raporunu sundu. Sezonun ilk bölümünde sağ kanat problemi yaşayan Trabzonspor’da, Visca dönünce rahat bir nefes alınmıştı.Ancak Bosnalı futbolcunun yeniden sakatlanması, planları değiştirdi..

Bordo-Mavililer’in ara transfer döneminde sağ kanada oyuncu alma ihtimali yüksek. Karadeniz Gazetesi’nin haberine göre yabancı olarak akla gelen isim daha önce de ciddi şekilde gündemde olan Masouras.. 28 yaşındaki Yunan futbolcunun, Olympiakos’la 1 yıl kontratı kaldı. Yerli piyasasında ise Trabzonspor’un eski aşkı Efecan Karaca yeniden radara girecek. Transferde maliyet faktörü, belirleyici etken olacak..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir